Ellitot zbulon përforcimin e ri të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ellitot zbulon përforcimin e ri të Milanit

21:21 | 05 Janar 2019

AC Milan po kërkon përforcime tashmë në tregun e transferimeve të janarit.

Megjithatë, Leonardo dhe Maldini nuk janë të përqendruar vetëm në të tashmen por edhe në të ardhmen përcjell ORAinfo.

Sipas Corriere della Sera, Rossonerët po konsiderojnë një lëvizje për Lorenzo Pellegrini të Romës në qershor.

Lojtari ka një klauzolë lirimi prej 30 milion eurosh për verën dhe Elliott do të donte ta paguante atë çmim për të./ORAinfo/

Komento: