Elvana vjen me foto unike nga prapaskenat e klipit të ri muzikor – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elvana vjen me foto unike nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

19:37 | 27 Korrik 2021

Elvana vjen me foto unike nga prapaskenat e klipit të ri muzikor.

Elvana është në mesin e artisteve më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Në postimet e fundit, Elvana ka publikuar imazhet nga prapaskenat e videoklipin e ri “Papa” të cilin e solli në bashkëpunim me Ina dhe Sickotoy.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Komento: