Elvis Naҫi del në darkë me gruan, kaq bukur është veshur e rregulluar zonja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elvis Naҫi del në darkë me gruan, kaq bukur është veshur e rregulluar zonja

21:40 | 25 Janar 2019

Hoxha Elvis Naçi ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë prezent në ligjeratat e tij.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, shkruan ORAinfo.

Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Sonte Elvisi ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me gruan e tij e cila po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: