Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

12:23 | 13 Shtator 2019

Emina Cunmulaj është modelja e njohur shqiptare.

Ajo është rritur në Mal të Zi e më vonë ka shkuar në Amerikë ku edhe është martuar me miliarderin izraelit, përcjell ORAinfo.

Emina është nënë e dy vajzave dhe krahas punës si modele ajo bën edhe punë vullnetare duke ndihmuar familjet shqiptare në nevojë.

Sot, Emina feston ditëindjen dhe ndonës duket më e re, ajo sot mbushi 35 vite./ORAinfo/

Komento: