Emocionuese: Rrahmani thotë se ndeshja ka qenë gëzimi më i madh në jetën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Emocionuese: Rrahmani thotë se ndeshja ka qenë gëzimi më i madh në jetën e tij

23:27 | 10 Qershor 2019

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani i është gëzuar shumë fitores ndaj Bullgarisë.

Në intervistë pas ndeshjes ai tha se karakteri i fortë bëri që ta fitojmë këtë ndeshje.

“Ky ka qenë gëzimi më i madh në jetën time”, tha fillimisht Rrahmani.

“Karakteri i fortë e bën që të kthehemi nga humbja në fitore”, deklaroi kapiteni Amir Reahmani për Supersport.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!