Enca e qet flakën pushuesve në Greqi, ekspozon asetet bombastike – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Enca e qet flakën pushuesve në Greqi, ekspozon asetet bombastike

10:44 | 25 Qershor 2022

Enca është njëra ndër këngëtaret që numëron hite të shumta.

Por kohëve të fundit ajo është distancuar nga muzika.

Megjithatë, ajo nuk është distancuar edhe nga rrjetet sociale.

Ajo është mjaftë aktive në profilin e saj të ‘Instagramit’, ku edhe ndan video dhe imazhe nga përditshmëria.

Ylli shqiptar ka ndarë për ndjekësit e saj imazhe në bikini nga Greqia ku po kalon pushimet.

Nuk dihet se me kë po i kalon Enca këto pushime, por fansat janë bërë vërtetë kuriozë se kush po e shoqëron këngëtaren. /ORAinfo/

Komento: