Enca kapet ‘mat’ në Dubai, nuk do ta besoni se si duket pa ndërhyrje të fotografive – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Enca kapet ‘mat’ në Dubai, nuk do ta besoni se si duket pa ndërhyrje të fotografive

20:59 | 07 Prill 2021

Ajo a venë në pah figurën e saj.

Këngëtarja njihet si përdoruese e fotoshopit e këtë e ka treguar edhe në imazhet e fundit.

Ajo po shijon disa ditë pushimi në Dubai dhe nuk po mungojnë fotografitë e saj provokuese, shkruan lajmi.net.

Përveç jetës luksoze atje duke e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, Enca nuk po heziton të postojë edhe fotografi të cilat ekspozon linjat trupore.

Së fundi, ka venë në pah figurën e saj me veshjen ngjyrë të zezë e cila shihet tejet në formë.

Megjithatë, fotografia që ajo ka postuar siç duket është e rregulluar me fotoshop pasi një tjetë imazh po qarkullon në Instagram se si duket ajo në të vërtetë.

Enca, shihet me kilogramë pak të tepruar dhe jo ashtu si duket në fotografinë e edituar.

Komento: