Enca ‘ndez’ rrjetin, shfaqet më e zjarrtë se asnjëherë më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Enca ‘ndez’ rrjetin, shfaqet më e zjarrtë se asnjëherë më parë

18:51 | 12 Korrik 2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Encën pothuajes çdo herë jemi mësuar ta shohim me imazhe provokues.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!