Ende nuk ka shënuar një gol për Milanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ende nuk ka shënuar një gol për Milanin

20:29 | 26 Janar 2019

Hakan Calhanoglu pranon mungesën e golit në Serie A këtë sezon përcjell ORAinfo.

“Unë jam duke pritur për golin tim të parë Serie A të sezonit. Gjithmonë provoj, por ndoshta më duhet pak më shumë fat “, tha ai për DAZN.

“Nuk duhet të heq dorë, sikur të luajmë mirë dhe të fitojmë ndeshjen, do të jem po aq i lumtur”, ka thënë Hakan,.

Turku në Ligën e Evropës ka ofruar 10 asistime në 25 ndeshje konkurruese./ORAinfo/

Komento: