Ende pa startuar mirë për Realin, Solari po e largon super-yllin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ende pa startuar mirë për Realin, Solari po e largon super-yllin

23:59 | 02 Shkurt 2019

Brahim Diaz është frustruar tashmë me mungesën e kohës te Real Madridin, pasi që sipas tij i ishte premtuar një besim më i madh po si duket është mashtruar gjatë negociatave.

Sipas Don Balon, Diaz iu premtua një rritje në kohën e luajtur me lëvizjen e tij, por ka luajtur vetëm 24 minuta deri më tani përcjell ORAinfo.

Santiago Solari e sheh Diazin si shumë të ngjashëm me Isco-në e tanishme, dhe planifikon të huazon ish-lojtarin e Manchester City në Espanyol në qershor./ORAinfo/

Komento: