“Ëndrra e tij ishte Milani” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Ëndrra e tij ishte Milani”

21:24 | 12 Shkurt 2019

Vëllai i Lucas Paqueta, Matheus dha një intervistë për La Gazzetta dello Sport, gjatë së cilës ai komentoi golin e parë në fanellën e Milanos të shënuar të dielën e kaluar kundër Cagliari nga vëllai i tij përcjell ORAinfo.

“Isha në stadium me gjithë familjen tonë dhe gruan e Lucas . Ne jemi të lumtur dhe krenarë për atë që vëllai im po bën.

“Që nga fëmijëria e tij ai ka dëshmuar, ëndrra e tij që ishte të luajë në San Siro me Milanin dhe të shënojë në atë stadium”

“Ai e plotësoi dëshirën e tij dhe së bashku me të gjithë ne që e duam atë: ne jemi një familje shumë e ngushtë “, ka thënë vëllai i Lucas./ORAinfo/

Komento: