Engjëllusha ka edhe një ‘mbesë’ të vogël, ja si e uron atë për ditëlindje

12:48 | 09 Dhjetor 2018

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore shqipe, Shyhrete Behlulit.

Engji këto vitet e fundit ka marrë edhe profesionin e nënës dhe tani, nënë e bijë këndojnë këngë bashkë dhe janë të pranishme në shumë mbrëmje festive, përcjell ORAinfo.

Ajo shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Ajo sot ka postuar një video ku shfaqet një vajzë e vogël që e quan Engjin teze dhe që vallëzon më këngën e saj të fundit./ORAinfo/

Komento: