Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

23:59 | 27 Tetor 2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e ‘mbushur’ me dukat./ORAinfo/

Komento: