Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

00:07 | 02 Mars 2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Komento: