Engji bën një ndërhyrje në fytyrë, e bën publike në Instagram – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji bën një ndërhyrje në fytyrë, e bën publike në Instagram

22:17 | 26 Dhjetor 2019

Engjëllusha Salihu është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se i ka mbjellur ҫerpikët./ORAinfo/

Komento: