Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre

18:53 | 24 Shtator 2020

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe Learta ishin në përgatitje të një bashkëpunimi, por ai u shtye për shkak të koronavirusit.

Ndërsa, ato kanë bërë të ditur se projekti sërish është shtyrë për shkak të shtatzanisë së Leartës./ORAinfo/

Komento: