Engji është bërë shumë e bukur sonte, ‘mahnit’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji është bërë shumë e bukur sonte, ‘mahnit’ me këtë pamje

22:07 | 20 Maj 2020

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

Komento: