Engji i dërgon zemra për ditëlindje këtij mashkulli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji i dërgon zemra për ditëlindje këtij mashkulli

11:08 | 22 Janar 2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Djali i Njomzës e ka sot ditëlindjen, e Engji e ka uruar atë me fjalët me të ëmbëla nipin e saj. /ORAinfo/

Komento: