Engji lajmërohet nga pushimet, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me këtë paraqitje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji lajmërohet nga pushimet, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me këtë paraqitje

16:25 | 02 Korrik 2020

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento: