Engji ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket tani

19:25 | 22 Prill 2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: