Engji në veshje të babadimrit, do t’ju habisë me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji në veshje të babadimrit, do t’ju habisë me këtë pamje

17:32 | 23 Dhjetor 2019

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si babadimër e me këtë pamje ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Komento: