Engji po shijon pushimet, por zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji po shijon pushimet, por zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

19:26 | 01 Shtator 2019

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këtë kohë ajo po qëndron në pushime dhe nga atje po publikon imazhe ku shfaqet tejet tërheqëse./ORAinfo/

Komento: