Engji pubikon foton më të bukur të prindërve të saj, ja si duket Shyhretja në krahët e burrit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji pubikon foton më të bukur të prindërve të saj, ja si duket Shyhretja në krahët e burrit të saj

14:17 | 31 Dhjetor 2018

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore.

ka ndarë me ndjekësit një fotografi të prindërve të saj.

Engjëllusha Salihu ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaq Shyhreten dhe Luli, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ua ka shprehur dashurinë prindërve të saj, të cilët dukeshin të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Engji dhe Shyhretja po e përmbyllin një vit të suksesshëm me shumë projekte muzikore dhe koncerte brenda e jashtë vend.

Komento: