Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

20:57 | 12 Korrik 2019

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pa shumë grim dhe po duket mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!