Engji veshi kompletet më të bukura, por ky detaj në pamjen e saj mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Engji veshi kompletet më të bukura, por ky detaj në pamjen e saj mori gjithë vëmendjen

21:05 | 11 Korrik 2019

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën bujë të madhe në muzikën popullore.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si një këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që komentohen gjithmonë.

Sot, ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet se ka veshur kompletet më të bukura mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është se Engji ka zbuluar barkun me bluzën që ka veshur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!