Engjin e ka ‘sos’ dielli në pushime, kështu po duket trupi i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engjin e ka ‘sos’ dielli në pushime, kështu po duket trupi i saj

23:42 | 27 Qershor 2022

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi po qëndron për pushime në Mal të Zi. Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet turpi i saj i skuqur.

Duket se dielli i fortë në këto ditë kanë bërë që trupi i Engjit të ‘soset’ pak.

Sidoqoftë ajo po shumë bukur në këtë veshje provokuese gjatë pushimeve, duke ekspozuar edhe të pasmet e saj. /ORAinfo/

Komento: