Eni Koçi shfaqet nga pushimet në Turqi, ekspozon barkun e rrumbullakosur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Eni Koçi shfaqet nga pushimet në Turqi, ekspozon barkun e rrumbullakosur

21:15 | 29 Qershor 2022

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, është në pritje të ëmbël.

Ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë ku nga pushimet luksoze në Turqi pozoi me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me bikini të zeza duke e kombinuar me çantë dhe kapelë kashtë, po duket për mrekulli.

Projekti që ka realizuar së fundmi është “Ama”, të cilën e solli në bashkëpunim me bashkëshortin, Genc Prelvukaj.

Komento: