Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen

22:14 | 14 Dhjetor 2019

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me gruan dhe sigurisht është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: