Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë, humb jetën një person – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë, humb jetën një person

12:14 | 25 Dhjetor 2018

Një person ka humbur jetën si pasojë e erërave të forta ishte rrëzuar një lis.

Policia raporton se dje si pasojë e erërave të forta, është rrezuar një pemë-lis dhe si pasoj dyshohet se ka zënë viktimën, punëtor i një autoservisi.

Viktima është dërguar pa shenja jete në QKUK.

“Raportohet se si pasoj e erërave te forta, është rrezuar një peme-lis dhe si pasoj dyshohet se ka zënë viktimën mashkull K-Shqiptar punëtor i një autoservisi. Viktima është dërguar ne QKUK ku nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete. Me urdhër te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion”.

Komento: