Ermali sjell imazhin me të bukur me gruan e tij, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali sjell imazhin me të bukur me gruan e tij, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen!

22:56 | 05 Dhjetor 2022

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Se fundmi ata po qëndrojnë për vizitë diku në Evropë.

Nga atje, Ermali ka sjell një imazh të bukur në shoqëri të gruas së tij, Arianës.

Në disponim të mirë dhe të kombinuar në veshje, Ermali dhe Ariana po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Komento: