Është i tepërt në skuadër, ja kush po largohet nga Reali

13:29 | 03 Qershor 2019

Sergio Reguilon, i është thënë se mund të largohet nga Real Madrid këtë verë, raporton AS.

22-vjeçari është konsideruar si i tepërt ndaj kërkesave në Santiago Bernabeu, e është skuadra e Borussia Dortmund dhe Leganes që duan ta transferojnë atë përcjell ORAinfo.

Reguilon arriti të shfaqej vetëm në 14 ndeshje në La Liga për Madrid këtë sezon./ORAinfo/

Komento: