Është ndarë nga Loredana? Reagon pas kaq kohësh Mozik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Është ndarë nga Loredana? Reagon pas kaq kohësh Mozik

22:42 | 04 Shtator 2019

Mozik është këngëtari nga Ferizaj dhe që për një kohë shumë të shkurtër u bë tejet i njohur në publik.

Ai dhe e dashura e tij Loredana së fundi u bënë prindër të një vajze e që e quajtën me emrin, Hana, përcjell ORAinfo.

E së fundi në media e në publik është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre.

Mirëpo, përmes një fotoje në Instastory i ka bërë të gjithë të kuptojnë se ata të dy vazhdojnë të jenë ende bashkë./ORAinfo/

Komento: