Eskalon protesta në Tiranë, protestuesit godasin me gurë ndërtesën e Policisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Eskalon protesta në Tiranë, protestuesit godasin me gurë ndërtesën e Policisë

22:00 | 13 Maj 2019

Protestuesit thyejnë xhamat e ndërtesës së Policisë së Tiranës.

Protestuesit e opozitës janë zhvendosur tek Drejtoria e Policisë së Tiranës.

Protestuesit kanë thyer disa xhama të ndërtesës së policisë së kryeqytetit shqiptar, shkruan Top Channel.

Ky është destinacioni përfundimtar i marshimit të sotëm të protestuesve opozitarë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!