‘Exhe’ vesh fustanin më të bukur, vajza më e bukur e Turqisë

11:19 | 14 Dhjetor 2018

Afra është ndër aktoret më të reja të Turqisë dhe ndër më të bukurat që po bën bujë.

Ajo tanimë është bërë imazh edhe i shumë markave të famshme botërore,përcjell ORAinfo.
Aktorja pëlqehet shumë edhe për stilin që ka.

Ndonëse ka vetëm 21 vjet, ‘Exhe’ ka një shije të mirë në veshje ku së fundi doli para kamerave me një fustan të zi. /ORAinfo/

Komento: