Fabregas jep lajmin e madh rossonerëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fabregas jep lajmin e madh rossonerëve

23:27 | 28 Dhjetor 2018

Cesc Fabregas, ka gjasa të largohet nga Chelsea në janar për një tjetër klub evropian, raporton Marca përcjell ORAinfo.

Fabregas ka luftuar për veprim të rregullt nën urdhrat e drejtuesit të ri të Chelsea, Maurizio Sarri dhe është jashtë kontratës në fund të sezonit.

Megjithatë, 31-vjeçari është gati të largohet nga Stamford Bridge në janar me destinacionin e tij të vendosur për t’u njoftuar së shpejti.

Kujtojmë se për shërbimet e tij është i interesuar Milan që ka ofruar 10 milionë për mesfushorin spanjoll./ORAinfo/

Komento: