Fabregas tregon se kush do ta fitojë Champions League – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fabregas tregon se kush do ta fitojë Champions League

17:01 | 15 Mars 2019

Çerekfinalet e Ligës së Kampionëve do të na sjellin ndeshje interesante.

Cesk Fabregas, mesfushori i Monakos, ka bërë parashikimin e tij në twiter në lidhje me fituesin e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve.

Spanjolli nuk ka asnjë dyshim: “Do ta fitojë Barcelona”.

Për sa i takon Ligës Europa, Cesk ka zgjedhur dy ish-ekipet e tij si favorite për të fituar trofeun, Chesea ose Arsenali.
Një tifoz e ka thumbuar: “Gjithmonë diplomatik”.

Përgjigja e futbollistit ka qenë e menjëhershme: “Kush tjetër? Janë dy skuadrat më të mira të kompeticionit, them atë që mendoj”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!