Familja e Nexhatit vishen e rregullohen kaq bukur për Bajram, nusja e tij mori gjithë vëmendjen

15:16 | 05 Qershor 2019

Nexhat Osmani është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer shqiptar.

Këngët e tij nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Përveç për profesionin, Nexhati është shumë i komentuar edhe për jetën e tij private.

E dje, ai dhe familja e tij janë veshur e rregulluar kaq bukur për Bajram e pamja e Xhevahires mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: