Fatmir Limaj shkon në gjykatë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fatmir Limaj shkon në gjykatë

10:14 | 25 Janar 2019

Fatmir Limaj sot do të shkojë në gjykatë.

Sot është vazhdimi i seancës gjyqësore e njohur si “Syri i Popullit” që ka filluar të mbahet në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Dëshmitari i parë që do të dëgjohet është zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj

Në këtë çështje janë implikuar shumë figura të larta publike që sipas “Syrit të Popullit” janë tradhtarë dhe duhet ekzekutuar.

Po ashtu, gjatë ditës së sotme do të dëshmojnë në gjykatë edhe profile të tjera të larta.

Komento: