Fejesë në familjen Istrefi! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fejesë në familjen Istrefi!

10:47 | 13 Shtator 2019

Që prej fillimit të këtij viti, në media është përfolur se reperi i njohur Blleki është në një lidhje me kushërirën e Norës dhe Era Istrefit, Besën.

Ata janë fotografuar shpesh së bashku, madje burime për “Iconstyle. al” konfirmuan se Besa dhe Blleki po i kalonin të dy pushimet këtë verë.

Gjithçka që bën çifti nuk i shpëton syrit të fansave, ndaj ditën e sotme dikush e ka pyetur Besën në Instastory nëse do të fejohet me reperin dhe gjejeni kur? Ditën e lindjes së saj!

“A është e vërtetë që ke me u feju për ditëlindje me…”- shkruan ndjekësi, pa e bërë publik emrin e reperit me të cilin Besa është në një lidhje.

“Po”- ia kthen Besa duke qeshur, ndërsa në një tjetër story ka bërë publike edhe datën e lindjes së saj, 10 tetorin.Mesa duket, çifti ka vendosur t’i bëjë gjërat serioze, mirëpo ende nuk dihet nëse kjo është e vërtetë apo jo.

Mbetet të presim për të parë se ç’do të ndodhë me Besën dhe Bllekin.

Komento: