Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim, ja kush ishte ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim, ja kush ishte ai

23:08 | 11 Korrik 2019

Një fëmijë i moshes 13 vjeçare është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’.

Indeksonline ka mësuar që 13 vjeçari i vdekur ishte jetim. Inicialet e tij ishin K.I.
Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti për Indeksonline ka konfirmuar vdekjen e të miturit.

“Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, ne rrugën Xhemajl Mustafa ne Fushë Kosovë, ndodhet një person i shtrirë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipi mjekësor , i cili ka konstatuar vdekjen e viktimes mashkull (i mitur)” ka thënë Ahmeti.

Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!