‘Femra është e re dhe e fortë”, Afrona i kundërpërgjigjet Bleros me këtë imazh përvëlues! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Femra është e re dhe e fortë”, Afrona i kundërpërgjigjet Bleros me këtë imazh përvëlues!

18:29 | 10 Gusht 2022

Afrona Dika, padyshim është personi më i komentuar në mediat rozë.

Lidhja dhe tani ndarja me këngëtarin e njohur, Blero, ka bërë që jeta e saj të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse asnjëri nga të dy nuk kanë konfirmuar ndarjen, dyshja më nuk janë parë bashkë, madje as në rrjetet socilale.

E se fundmi Afrona ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

“Femra është e re dhe e fortë”, e ka përshkruar foton ku Afrona shfaqet me fustan të ngushtë e provokues.

Me këtë postim, Afrona duket si është kundërpërgjigjur ish-burrit të saj, Bleros i cili ditë me parë e postoi një foto ku na njoftoi me veturën e tij të re.

‘Shijoje jetën’, ka qenë përshkrimi që Blero i kishte bërë kësaj fotoje. /ORAinfo/

Komento: