Femra me e bukur shqiptare na prezanton me të dashurin e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Femra me e bukur shqiptare na prezanton me të dashurin e ri

00:10 | 21 Gusht 2019

Adrola Dushi njihet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo ka prezantuar të dashurin e saj të ri.

“My Pavllo”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!