Festë e madhe në familjen e Presidentit, kështu pozojnë Thaҫi e Endriti

22:37 | 31 Dhjetor 2018

Viti i Ri po festohet edhe në familjen e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit.

Thaҫi e djali i tij Endriti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit, shkruan ORAinfo.

Të dy po duken si të ishin shok, e kështu e ka përshkruar foton edhe vet Endriti.

Këtë pamje ai e ka publikuar në Instagramin e tij personal.

“Urime Viti i Ri, nga unë dhe shoku im i ngushtë”- ka shkruar Endriti./ORAinfo/

Komento: