Festë e madhe në familjen e Ramiz Lladrovcit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë e madhe në familjen e Ramiz Lladrovcit

09:03 | 21 Tetor 2019

Festë përrallore në familjen e Lladrovcit.

Mbesat dhe nipat konsiderohen të jenë ushqimi shpirtëror i cili është i vlefshëm e i dobishëm më shumë se çdo gjë tjetër. Këtë ushqim shpirtëror, kryetari i Komunës së Dreansit, Ramiz Lladrovci është duket e shijuar që nga muaji i kaluar, pasi që ai është bërë gjysh i një mbese, shkruan rtv21.

Djali i tij, Lapidari dhe nusja Arlinda kanë sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar Arla. E një muaj pas lindjes së vogëlushes, familja Lladrovci organizoi një festë përallore për të.

Këtë e ka bërë të ditur Shemsija, gruaja e kreut të Drenasit përmes disa fotografive të publikuar.

“Festa për mbesen time Arla”, është mbishkrimi që ajo e la mbi fotografitë e publikuara. Ndryshe, Ramiz Lladrovci dhe Shemsija kanë katër fëmijë, tre djemë dhe një vajzë.

Komento: