Festë e madhe për vajzën e Egzonës dhe Albatritin, por ka diçka që i ka befasuar të gjithë

18:05 | 08 Maj 2019

Sot, vajza e madhe e Egzona dhe Albatrit Muqiqit, Amelia feston ditëlindjen.

E për këtë prindërit e saj janë përkujdesur t’i organizojnë një festë të madhe, përcjell ORAinfo.

Nuk kanë munguar as me urime të shumta duke bashkangjitur këtu edhe një set fotografik të gjithë famijes së bashku.

E ajo që i ka befasuar të gjithë është pamja e Egzonës ndonëse është nënë e tre fëmijëve./ORAinfo/

Komento: