Festë përrallore për ditëlindjen e Adelina Tahirit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë përrallore për ditëlindjen e Adelina Tahirit

11:44 | 05 Prill 2021

Adelina Tahiri festë përrallore për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri dje festoi ditëlindjen e 29-të.

Me këtë rast ajo organizoi një festë të madhe. Adelina në Instagram ka publikuar pamje nga festa e ditëlindjes ku çdo gjë duket bukur dhe luksoze.

Ajo përçdo gjë e ka falënderuar bashkëshortin, maqedonas Serjozha Markov.

Adelina njihet për mënyrën e jetesës tejet luksoze që bën së bashku me bashkëshortin e saj maqedonas Serjozha Markov.

Adelina dhe Serjozha u martuan në dhjetor të vitit 2017.

Në vitin 2018 ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Joni.

Komento: