Fifi e Adisi më të lumtur se kurrë, konfirmojnë se po bëhen prindër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi e Adisi më të lumtur se kurrë, konfirmojnë se po bëhen prindër

17:43 | 03 Dhjetor 2022

Fifi është tejet e dashur nga publiku për shkak karrieres së bujshme muzikore.

Së fundi, ajo është vënë plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të këngëve të albumit muzikor me titull “Vëmendje”.

Fifi, është shumë e lumtur dhe këtë po e tregon çdo dite, madje ka thashetheme se është shtatëzëne.

E fotografia e fundit tregon Fifin teksa fsheh barkun me këmbë.

A thua është ky një konfirmim se ata po bëhen prindër?

Komento: