Fifi një nuse shtëpie, kështu gatuan fli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi një nuse shtëpie, kështu gatuan fli

12:24 | 23 Qershor 2022

Nuse për shpi, Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli.

Fifi ka kohë prej kur është duke e shijuar lidhjen e saj me Adisin.

Ata nuk hezitojnë dhe publikojnë momente së bashku, shkruan lajmi.

Së fundi, Adisi ka postuar një video të këngëtares derisa ajo po përgadiste fli.

Përveç muzikës dhe zërit që e ka brilant, artistja e dëshmoi se është edhe një grua e zonja për shtëpi.

Lidhja me Adisin nisi pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Komento: