Filloi pushimet pasi u shërua nga koronavirusi, Adelina Thaҫi tregon se si po ndihet tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Filloi pushimet pasi u shërua nga koronavirusi, Adelina Thaҫi tregon se si po ndihet tani

19:24 | 08 Gusht 2020

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAinfo.

Pak javë më parë ajo doli pozitive me koronavirus, e tashmë duket se e ka mposhtuar atë dhe menjëherë ka filluar pushimet.

E përmes fotografisë së fundit të publikuar nga vet ajo, këngëtarja dëshiron të tregoi se tashmë po ndihet shumë mirë./ORAinfo/

Komento: