Fillojnë homazhet për nderë të Arianit, numër i madh i qytetarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fillojnë homazhet për nderë të Arianit, numër i madh i qytetarëve

11:28 | 27 Janar 2019

Tashmë kanë filluar homazhet në hollin e Kuvendit të Kosovës, për nderë të, Arian Dacit.

Të pranishëm në këto homazhe është babai i Arianit, Nexhat Daci dhe familjarët e tjerë të tij, të cilët po presin një numër të madh të qytetarëve që kanë filluar të bëjnë homazhe.

Ndryshe, Arian Daci, humbi jetën gjatë ditës së djeshme derisa ishte duke skijuar duke u goditur nga një ortek bore.

Së bashku me Dacin ishte edhe një shok i tij, i cili ka mbetur i lënduar.

Komento: